Jakie dodatkowe usługi oferuje taxi?

Przywykliśmy do tego, że zamówienie taksówki to jeden z najlepszych sposobów na szybkie i wygodne poruszanie się po mieście. Jeszcze do niedawna przewóz osób stanowił jedyną usługę, z której mogli skorzystać klienci tego rodzaju firm. Obecnie jednak korporacje taksówkarskie oferują znacznie szerszy zakres obsługi, odpowiadając na coraz więcej potrzeb mieszkańców zarówno dużych miast, jak i mniejszych ośrodków. Do czego oprócz podróżowania można wykorzystać taksówkę?

Więcej niż przewóz osób

Zakres usług oferowanych przez firmy zajmujące się przewozami pasażerskimi na terenie największych metropolii, takich jak Warszawa, dynamicznie się poszerza. Nierzadko przedsiębiorstwa pozytywnie zaskakują swoich klientów, którzy w dalszym ciągu taksówki kojarzą przede wszystkim z szybkimi przewozami pasażerów. Tymczasem, coraz więcej korporacji włącza do swojej oferty usługi, które sprawiają, że nasze życie staje się znacznie łatwiejsze, oferując wsparcie w wielu dziedzinach codziennego życia. Przykłady tej pomocy to m.in.:

– usługi pomocy drogowej,

– przewożenie bagaży,

– dostarczanie paczek i przesyłek.

Pomoc drogowa

Po polskich drogach podróżuje coraz więcej samochodów, a awarie mogą przytrafiać się nawet w najnowocześniejszych pojazdach. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele firm taksówkarskich, którzy włączają do swojej oferty pomoc drogową. Dzwoniąc po taxi, możemy zlecić holowanie samochodu w Warszawie lub mobilny serwis, który dojedzie na miejsce awarii. Zakres pomocy obejmuje przede wszystkim drobne naprawy czy dowóz paliwa. Warto dodać, że wiele firm oferuje wsparcie serwisowe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Transport bagażu

Kolejną usługą, którą możemy zamówić w firmie taksówkarskiej, jest transport różnego rodzaju ładunków. Taxi bagażowe sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy planujemy przeprowadzkę, lub gdy mamy do odebrania większe zakupy, np. meble czy artykuły z marketu budowlanego. Oczywiście świadczenie tego rodzaju usługi wymaga od korporacji odpowiednio przystosowanych pojazdów, dlatego coraz więcej firm z branży taxi włącza do swojej floty pojemne auta dostawcze.

Usługi kurierskie

Taksówka może służyć nie tylko do przewozu osób, ale także przesyłek kurierskich. Przewozy organizowane po różnych trasach sprzyjają szybkim dostawom paczek, które mogą trafić do odbiorców nawet w ciągu godziny. Tanie taxi w Warszawie wykorzystywane jako kurier miejski to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych firm kurierskich, które zwykle potrzebują minimum dwóch dni na dostarczenie standardowej przesyłki.

Taxi w Warszawie – do czego jeszcze może się przydać?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że firmy taksówkarskie idą jeszcze dalej, oferując nam już nie tylko przewozy, ale także powierzchnię reklamową. Każdego dnia pojazdy te przemierzają popularne trasy, dzięki czemu są widoczne dla tysięcy osób. Mobilna reklama na tylnej szybie taksówki to doskonały pomysł na promocję własnego biznesu w miejscach, w których korzystanie z banerów czy reklamy świetlnej byłoby niemożliwe lub nieopłacalne. Coraz większą popularnością cieszy się również dostarczanie klientom codziennych zakupów, pozwalające uzupełniać zapasy bez wychodzenia z domu.

Polecane

Zostaw komentarz

trzynaście − jedenaście =