Dlaczego warto zamieszkać w Krakowie?

Kraków od lat znajduje się w czołówce rankingów najlepszych miast do życia w Polsce. Oferuje swym mieszkańcom mnóstwo atrakcji kulturalnych, sportowych i rozrywkowych oraz dostęp do renomowanych uczelni wyższych. Zarówno w historycznych, jak i nowoczesnych dzielnicach miasta znajdziesz atrakcyjne domy i mieszkania. Sprawdź, gdzie konkretnie warto zamieszkać w Krakowie.

Nowe mieszkania na Zabłociu

Dzielnica Zabłocie przeszła w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Dawne tereny przemysłowe zostały zastąpione przez nowoczesne osiedla, apartamentowce i biurowce. W okolicy swoje siedziby mają instytucje kulturalne i historyczne, nie brakuje również kawiarni, restauracji czy sklepów. Wybór lokum na Zabłociu zapewni m.in. łatwy dostęp do punktów handlowo-usługowych i komunikacji miejskiej. Istotnym faktem jest również bliskość Bulwarów Wiślanych i centrum miasta. To sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Zabłociu cieszą się dużą popularnością.

Nowoczesne osiedla, takie jak Lokum Salsa wybudowane przy ulicy Stanisława Klimeckiego na Zabłociu, przyciągają swą funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania i estetyką architektury. Dzięki bliskości instytucji kultury oraz Bulwarów Wiślanych i Kazimierza to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywne, miejskie życie. Kompleksowo zaaranżowane części wspólne, pełne różnorodnej roślinności tworzą strefy relaksu, które umożliwiają odpoczynek w spokojnym otoczeniu.

Równie atrakcyjnie prezentują się mieszkania. Liczą od 1 do 4 pokoi i cechują się funkcjonalnymi układami oraz ogromną ilością możliwości aranżacji – można wykorzystać „wolny” pokój jako np. jadalnię czy sypialnię dla gości!

Atrakcyjne mieszkania na Podgórzu Duchackim

Atrakcyjne i chętnie wybierane przez mieszkańców są również osiedla na Podgórzu Duchackim. Nowoczesne inwestycje w Krakowie, takie jak Lokum Vista, zapewniają wygodę codziennego życia. Osiedle Lokum Vista to propozycja dla osób ceniących wysoki standard i komfort mieszkania. Lokalizacja w okolicy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka City Center gwarantuje niewielką odległość od centrum i doskonałe skomunikowanie z ważnymi punktami miasta. Znajdujące się niedaleko zielone tereny rekreacyjne przynoszą wytchnienie od zgiełku, pozwalają się zrelaksować i cieszyć słoneczną stroną życia.

Takie połączenie zalet lokalizacyjnych zapewnia poczucie niezależności i swobody, a poza tym idealnie wpisuje się w ideę city-life balance, gwarantując wygodę życia nieopodal centrum metropolii. Atutem nowoczesnego osiedla jest jego otoczenie. Kompleksowo zaplanowane części wspólne pozwalają mieszkańcom na aktywny wypoczynek bez konieczności dojazdu do innych części miasta. Na dziedzińcach znajdują się fontanny, bezpieczne place zabaw dla najmłodszych oraz strefy fitness ze ścieżkami do biegania i przyrządami do ćwiczeń.

Na uwagę zasługują też funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania. Bogata oferta lokali: począwszy od kawalerek, aż po nieruchomości kilkupokojowe, pozwala na wybór lokum najlepiej dopasowanego do możliwości i wymagań przyszłego właściciela. Mieszkania mają przestronne balkony, a niektóre z nich ogródki bądź tarasy. Do dyspozycji mieszkańców są też miejsca w garażach podziemnych. Monitoring osiedla zapewnia natomiast lokatorom poczucie bezpieczeństwa.

Polecane

Zostaw komentarz

20 + 17 =